Wizyta on-line

Wizyta online

Wizyta online to bezpieczny i poufny sposób uzyskania pomocy specjalisty, pozwala zaoszczędzić Państwa czas i może być tak samo skuteczna jak wizyta w gabinecie.

Do skorzystania z wizyty online wystarczy KONTO SKYPE
Skype jest bezpłatnym programem gwarantującym szyfrowanie połączeń, dostępnym na wszystkich urządzeniach – komputerach, smartfonach i tabletach.

Aby odbyć wizytę online należy posiadać konto SKYPE. Należy skontaktować się mailowo na adres agnbra@op.pl i podać preferowane dni i godziny lub umówić się telefonicznie pod numerem 603 333 703. Koszt wizyty online to 130 zł czas trwania wizyty to 50-60 minut.

Agnieszka Brańczyk – ZnanyLekarz.pl

Wybrane opinie pacjentów z serwisu Znany Lekarz

AGNIESZKA 37
Wizyta przebiegła w miłej i sympatycznej atmosferze ,jestem zadowolona.Nie czułam się jak w typowym gabinecie lekarskim,Pani Agnieszka wywarła na mnie bardzo dobre wrażenie.

Piotr W.
Przyjazny i przytulny gabinet – to na wstępie. Bardzo swobodna i ciepła atmosfera ułatwiająca otworzenie się ze swoimi problemami przed Panią Doktor. Pani Agnieszka to profesjonalista w dziedzinie seksuologii, wyznaczyła mi kierunki dalszych działań w celu pozbycia się mojego problemu. Mówiąc prostym językiem – bardzo mi pomogła. Dziękuję i pozdrawiam, Piotr W. 🙂

Jan P.
Przed wizytą w gabinecie Pani Brańczyk poziom mojego stresu sięgał zenitu (z powodu, iż nie jest łatwo opowiadać o swoich problemach),jednak już po paru minutach złe napięcie mineło, ponieważ Specialistka do której trafiłem sprawiła, że rozmowa przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pani doktor po niespełna godzinie rozszyfrowała i przedstawiła mi mój problem. Serdecznie polecam!

Małżeństwo
Jesteśmy bardzo zadowoleni po wizycie. Pani doktor, bardzo nam pomogła dużo zrozumieć i dzięki temu zaczniemy walczyć o nasze małżeństwo. Serdecznie polecamy, jeśli ktoś się jeszcze waha, a ma problemy w małżeństwie.

Grzegorz
Jestem Bardzo zadowolony. To była moja pierwsza wizyta której się obawiałem. Okazało się że moje obawy były nie potrzebne już dosłownie po minucie czułem że trafiłem w dobre ręce.Wybieram się na kolejną wizytę tym razem bez obaw a wręcz z zadowoleniem bo jestem pewien że uzyskam pomoc która jest mi teraz potrzebna… .

Kuba
Pani Agnieszka jest świetnym ekspertem w dziedzinie seksuologii. Miałem wiele pytań na wszystkie udzieliła wyczerpującej odpowiedzi. Poradziła mi co dalej robić nie oceniając mnie przy tym. Naprawdę jestem bardzo zadowolony i liczę na dalszą współpracę z panią Agnieszką. Polecam!

Zobacz wszystkie opinie z serwisu

Umów się na Poradę onlinelubWizytę w gabinecie/pełna dyskrecja/