Wizyta on-line

Wizyta online

Wizyta online to bezpieczny i poufny sposób uzyskania pomocy specjalisty, pozwala zaoszczędzić Państwa czas i może być tak samo skuteczna jak wizyta w gabinecie.

Do skorzystania z wizyty online wystarczy konto SKYPE lub aplikacja Messenger
Skype jest bezpłatnym programem gwarantującym szyfrowanie połączeń, dostępnym na wszystkich urządzeniach – komputerach, smartfonach i tabletach. Aplikacja MESSENGER posiada opcję rozmowy z użyciem kamerki, zatem można odbyć wizytę, gdzie obecny jest dźwięk i obraz. 

Aby odbyć wizytę online należy posiadać konto SKYPE albo aplikację MESSENGER. Należy skontaktować się mailowo na adres agnbra@op.pl i podać preferowane dni i godziny lub umówić się telefonicznie pod numerem 603 333 703. Koszt wizyty online to 180 zł czas trwania wizyty to 50-60 minut.

Po ustaleniu terminu wizyty należy dokonać wpłaty za wizytę. Wpłatę należy kierować na konto o numerze: 20 1050 1403 1000 0092 1665 3908 Ing Bank Śląski. Proszę o dokonanie wpłaty niezwłocznie – jest to dla mnie potwierdzenie rezerwacji. W tytule wystarczy wpisać swoje imię i nazwisko oraz datę wizyty. Płatności można dokonać także za pomocą Blika na telefon: 603333703.

Pacjent może dokonać anulowania wizyty lub prosić o zmianę terminu- jeżeli dokona tego minimum dwa dni przed wizytą środki będą zwrócone lub uznane na poczet nowego terminu. W przypadku, kiedy osoba nie stawi się na umówioną wizytę bądź poinformuje o nieobecności/zmianie w czasie krótszym niż dwa dni środki nie są zwracane.

Po ustaleniu terminu proszę mnie znaleźć w zależności od wyboru na Skype (Agnieszka Brańczyk, agnbra_2) lub  Messenger (Agnieszka Brańczyk)  i nawiązać kontakt. Tak, żebyśmy w dniu wizyty byli odnalezieni w przestrzeni wirtualnej.

Agnieszka Brańczyk – ZnanyLekarz.pl

Wybrane opinie pacjentów z serwisu Znany Lekarz

AGNIESZKA 37
Wizyta przebiegła w miłej i sympatycznej atmosferze ,jestem zadowolona.Nie czułam się jak w typowym gabinecie lekarskim,Pani Agnieszka wywarła na mnie bardzo dobre wrażenie.

Piotr W.
Przyjazny i przytulny gabinet – to na wstępie. Bardzo swobodna i ciepła atmosfera ułatwiająca otworzenie się ze swoimi problemami przed Panią Doktor. Pani Agnieszka to profesjonalista w dziedzinie seksuologii, wyznaczyła mi kierunki dalszych działań w celu pozbycia się mojego problemu. Mówiąc prostym językiem – bardzo mi pomogła. Dziękuję i pozdrawiam, Piotr W. 🙂

Jan P.
Przed wizytą w gabinecie Pani Brańczyk poziom mojego stresu sięgał zenitu (z powodu, iż nie jest łatwo opowiadać o swoich problemach),jednak już po paru minutach złe napięcie mineło, ponieważ Specialistka do której trafiłem sprawiła, że rozmowa przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pani doktor po niespełna godzinie rozszyfrowała i przedstawiła mi mój problem. Serdecznie polecam!

Małżeństwo
Jesteśmy bardzo zadowoleni po wizycie. Pani doktor, bardzo nam pomogła dużo zrozumieć i dzięki temu zaczniemy walczyć o nasze małżeństwo. Serdecznie polecamy, jeśli ktoś się jeszcze waha, a ma problemy w małżeństwie.

Grzegorz
Jestem Bardzo zadowolony. To była moja pierwsza wizyta której się obawiałem. Okazało się że moje obawy były nie potrzebne już dosłownie po minucie czułem że trafiłem w dobre ręce.Wybieram się na kolejną wizytę tym razem bez obaw a wręcz z zadowoleniem bo jestem pewien że uzyskam pomoc która jest mi teraz potrzebna… .

Kuba
Pani Agnieszka jest świetnym ekspertem w dziedzinie seksuologii. Miałem wiele pytań na wszystkie udzieliła wyczerpującej odpowiedzi. Poradziła mi co dalej robić nie oceniając mnie przy tym. Naprawdę jestem bardzo zadowolony i liczę na dalszą współpracę z panią Agnieszką. Polecam!

Zobacz wszystkie opinie z serwisu

Umów się na Poradę onlinelubWizytę w gabinecie/pełna dyskrecja/