Wizyta w gabinecie

Wizyta w gabinecie

Zapraszam na wizytę do mojego gabinetu znajdującego się pod adresem:
OŚ 1 MAJA 31/3
44-304 WODZISŁAW ŚLĄSKI
Wizytę można umówić telefonicznie pod numerem telefonu: 603 333 703 lub mailowo: agnbra@op.pl

Koszt wizyty w gabinecie to 170 zł.
Koszt wizyty pary 200 zł.
Czas trwania wizyty to 50-60 minut

Bardzo proszę o punktualne przybycie dlatego, że nie posiadam poczekalni

W przypadku rezygnacji z umówionej wizyty albo potrzeby zmiany terminu bardzo proszę o niezwłoczną informację SMS. Informacja przekazana minimum dwa dni wcześniej powoduje bezkosztowe odwołanie bądź zmianę terminu. W przypadku niestawienia się na wizytę lub anulowanie jej w czasie krótszym niż dwa dni osoba pokrywa koszt wizyty.

Agnieszka Brańczyk – ZnanyLekarz.pl

Wybrane opinie pacjentów z serwisu Znany Lekarz

AGNIESZKA 37
Wizyta przebiegła w miłej i sympatycznej atmosferze ,jestem zadowolona.Nie czułam się jak w typowym gabinecie lekarskim,Pani Agnieszka wywarła na mnie bardzo dobre wrażenie.

Piotr W.
Przyjazny i przytulny gabinet – to na wstępie. Bardzo swobodna i ciepła atmosfera ułatwiająca otworzenie się ze swoimi problemami przed Panią Doktor. Pani Agnieszka to profesjonalista w dziedzinie seksuologii, wyznaczyła mi kierunki dalszych działań w celu pozbycia się mojego problemu. Mówiąc prostym językiem – bardzo mi pomogła. Dziękuję i pozdrawiam, Piotr W. 🙂

Jan P.
Przed wizytą w gabinecie Pani Brańczyk poziom mojego stresu sięgał zenitu (z powodu, iż nie jest łatwo opowiadać o swoich problemach),jednak już po paru minutach złe napięcie mineło, ponieważ Specialistka do której trafiłem sprawiła, że rozmowa przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pani doktor po niespełna godzinie rozszyfrowała i przedstawiła mi mój problem. Serdecznie polecam!

Małżeństwo
Jesteśmy bardzo zadowoleni po wizycie. Pani doktor, bardzo nam pomogła dużo zrozumieć i dzięki temu zaczniemy walczyć o nasze małżeństwo. Serdecznie polecamy, jeśli ktoś się jeszcze waha, a ma problemy w małżeństwie.

Grzegorz
Jestem Bardzo zadowolony. To była moja pierwsza wizyta której się obawiałem. Okazało się że moje obawy były nie potrzebne już dosłownie po minucie czułem że trafiłem w dobre ręce.Wybieram się na kolejną wizytę tym razem bez obaw a wręcz z zadowoleniem bo jestem pewien że uzyskam pomoc która jest mi teraz potrzebna… .

Kuba
Pani Agnieszka jest świetnym ekspertem w dziedzinie seksuologii. Miałem wiele pytań na wszystkie udzieliła wyczerpującej odpowiedzi. Poradziła mi co dalej robić nie oceniając mnie przy tym. Naprawdę jestem bardzo zadowolony i liczę na dalszą współpracę z panią Agnieszką. Polecam!

Zobacz wszystkie opinie z serwisu

Umów się na Poradę onlinelubWizytę w gabinecie/pełna dyskrecja/